کتاب صوتی توصیه هایی برای پیروزی در کسب و کار | ناياب ترين فايل ها

Share

» :: کتاب صوتی توصیه هایی برای پیروزی در کسب و کار

آشنایی با ست گودین Seth Godin:

ست گادین (ست گودین) یک کار آفرین و نویسنده کتاب های موفقیت است که در سال ۱۹۶۰ در آمریکا متولد شد. گودین تحصیلات آکادمیک خود را در رشته های علوم کامپیوتر و فلسفه در مقطع دکترا (MBA از دانشگاه استنفورد آمریکا) کسب کرده است.از این نویسنده مشهور موفقیت و کار آفرینی سخنرانی هایی مانند توصیه هایی برای پیروزی در کسب و کار و ۱۷ کتاب مشهور همچون کتاب شیب، به ۳۵ زبان دنیا منتشر شده است.

راه موثر برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار:

در این سخنرانی (پیروزی در کسب و کار) "ست گودین" نویسنده و متفکر کسب‌ و کار های قرن بیست‌ و‌ یکمی که میلیون‌ها جلد از کتاب‌هایش در جهان به‌فروش رفته است، فقط تکنیک فروش یادتان نمی‌دهد، بلکه تغییرِ پیش‌آمده در مفهوم مشتری، محصول و کسب‌و‌کار و راه‌حل‌ها را به شما می‌آموزد، طوری که متوجه می‌شوید کهقواعد موفقیت اقتصادی و شغلی، زمین تا آسمان فرق کرده است!

  • امروزه شما در هر شغلی اگر به اینترنت دسترسی داشته باشید در واقع صاحب یک فرصت هستید.
  • کارهایی مثل گذاشتن شکلات داخل جعبه‌ها، دیگر شغل محسوب نمی‌شوند.
  • اکنون ما فقط برای ارزش آفرینی می‌توانیم پول به‌دست بیاوریم نه برای پر کردن فرم‌ها یا کاغذبازی.
  • اگر شما در سازمان یا شرکتی  کار می‌کنید که تأکید دارد شمارا مثل یک وسیله‌ی قابل تعویض نگه دارد، دیر یا زود دیگری را جایگزینتان خواهد کرد.

اسرار شگفت انگیز درباره کسب و کار:

امروزه ما در کسب و کارهای خودمان روی این موضوع که چگونه از نقد شدن پرهیز کنیم تمرکز کرده‌ایم، در حالی که باید تمرکزمان روی این موضوع باشد که چه‌طور می‌توانیم تغییری در آن "بیزنس" به وجود بیاوریم.

اولین نکته‌ای که در روش پیروزی در کسب و کار و "بیزنس" خودتان باید به آن توجّه کنید این است که آیا  شما توانسته‌اید ترتیبی بِدهید که دنیا کار شما را ببیند، یا نه؟

وقتی که ما یاد بگیریم از کسانی که به کار ما اعتقادی ندارند فاصله بگیریم، وقتی که ما یاد بگیریم که به راحتی به کسی بگوییم که این "بیزنسِ" ما برای تو نیست، آن‌وقت است که خودمان را آزاد می‌کنیم.

اگر محصول یا خدمت شما  خوب باشد و آن را به ۱۰ نفر ارائه کنید، از همین طریق و با تبلیغ خود مشتریان،  به‌زودی۱۰۰۰ نفر مشتری خواهید داشت.

چیزی که ما از آن می‌ترسیم این است که یک وقت مجبور شویم پیش خودمان اعتراف کنیم کاری که کرد‌ه‌ایم جواب نداده و احساس ‌کنیم که تمام دنیا دارد به ما می‌خندد!

تکنیک جذاب برای پیروزی در کسب و کار ست گودین:

دست به ریسک های مناسب بزنید، منظور از ریسک‌های مناسب، ریسک‌هایی هستند که حتی اگر شما در آن‌ها شکست هم بخورید به اصطلاح از جریان بازی خارج نمی‌شوید.

اگر شما کنجکاو نباشید هیچ‌وقت چیزی یاد نمی‌گیرید.

به طرز نگرش و طرز فکرتان نسبت به مسائل دقت کنید و یاد بگیرید که  چگونه میتوانید  مسایل را متفاوت ببینید، و به نگرش خاص خودتان برسید.

  • سنّت شغل‌های قدیمی، یعنی یک‌عمر بالا رفتن از نردبان ترقی در یک شرکت یا کمپانی، کنار گذشته شده است.
  • وقتی که کیفیت، تنها مدرک اجتماعی شماست!
  • نحوه‌ی دخالت دادن علایق و عواطف انسانی و نوآورانه در "برند" و کسب‌و‌کار شما!
  • از شستشوی مغزی قدیمی، یعنی خواستن مسیر و دستور در هر کاری، خلاص شوید.

 

چگونگی دست یافتن به دو کلید موفقیت در کسب‌و‌کار:

در این کتاب صوتی از فروشگاه اینترنتی رادیو مثبت مرجع فروش کتاب صوتی باید:

مخاطب درست، محصول درست.

این شما هستید که باید مشتریان خودتان رُو انتخاب کنید نه مشتریان، شما را!

آموزش ویژگی‌های اقتصاد ارتباطی و استفاده از آن در کسب‌وکارهای خُرد و کلان.

رابطه‌ی خاصی بین اعتماد و ثروت ایجاد شده، قیمت‌های رقابتی کمتر و کمتر می‌شوند، اگر اعتماد مشتریان را جلب کنید با سود بسیار کم نیز می‌توانید رشد فوق‌العاده‌ای داشته باشید.

خرید و دانلود محصول

1397/04/20
کتاب صوتی توصیه هایی برای پیروزی در کسب و کار , کسب و کار , موفقیت در کسب و کار , ست گادین , Seth Godin , درآمد
زمان : 84 دقیقه | فرمت : mp3 |